Kur paņemt ātro kredītu ar sliktu kredītvēsturi?

Ātrie kredīti ar sliktu vēsturi tiek izsniegti salīdzinoši reti, tomēr joprojām iespējams atrast kādu kreditoru, kurš pēc rūpīgas datu pārbaudes būtu ar mieru sniegt Jums atbalstu.

Aizdevējs Saņemšanas laiks Pirmais bez maksas Darba laiks Pirmais kredīts Vecuma ierobežojums Maksimālā summa

BINO atsauksmes
10 min 07:00 - 23:00 50 - 300 € 20 - 70 gadi € 425
   SAŅEMT NAUDU

VIVUS atsauksmes
5 min 07:00 - 23:00 50 - 1500 € 20 - 70 gadi € 425
   SAŅEMT NAUDU

ONDO atsauksmes
10 min 07:00 - 23:00 50 - 300 € 20 - 75 gadi € 425
   SAŅEMT NAUDU

SMSCREDIT atsauksmes
10 min 07:00 - 23:00 50 - 300 € 20 - 75 gadi € 425
   SAŅEMT NAUDU

MONEZA atsauksmes
15 min 8:00 - 22:00 50 – 3000 € 20 - 70 gadi € 3000
   SAŅEMT NAUDU

FERRATUM atsauksmes
15 min 08:00 - 20:00 50 – 1000 € 21 – 75 gadi € 2000
   SAŅEMT NAUDU

CREDITON atsauksmes
15 min 8:00 - 22:00 5 - 1000 € 20 - 70 gadi € 2000
   SAŅEMT NAUDU

VIASMS atsauksmes
15 min 8:00 - 22:00 50 - 350 € 20 - 65 gadi € 700
   SAŅEMT NAUDU

GREENCREDIT atsauksmes
15 min 08:00 - 21:00 50 - 300 € 21 – 75 gadi € 425
   SAŅEMT NAUDU

LATCREDIT atsauksmes
15 min 08:00 - 20:00 50 - 300 € 20 - 65 gadi € 500
   SAŅEMT NAUDU

LADYLOAN atsauksmes
15 min 10:00 - 20:00 50 – 1000 € 20 - 70 gadi € 2000
   SAŅEMT NAUDU

CREDIT24 atsauksmes
10 min 8:00 - 22:00 50 - 3000 € 18 - 70 gadi € 3500
   SAŅEMT NAUDU

Visi ātrie kredīti ar negatīvu kredītvēsturi nozīmē ļoti lielu risku tieši pašam kredītu sniedzējam, jo viņš apzinās, ka klientam agrāk jau bijušas problēmas ar saistību izpildīšanu. Neskatoties uz to, daži speciālisti ir ar mieru palīdzēt, jo saprot, ka dzīvē var visādi gadīties, jo tas taču nenozīmē, ka klients vienmēr rīkosies neapdomīgi un pavirši. Protams, ka aizdevējs izdomās veidu, kā nodrošināties pret zaudējumiem, ņemot vērā šo tik sarežģīto un nepievilcīgo situāciju, tādēļ Jums jābūt vairāk kā gatavam pildīt visas prasības. Daļa aizdevēju ir ar mieru izsniegt ātro kredītu ar sabojātu kredītvēsturi, vienkārši palielinot jau ierasto procentu likmi, jo tādā veidā viņi jūtas droši, ka klients nesīs peļņu un neradīs pārāk lielas problēmas. Cilvēkiem to vajadzētu sarpast un atbalstīt, jo neviens kreditors nevēlas sadarboties ar neuzticamiem klientiem, jo tas nozīmētu parādu piedzinēju iesaistīšanu un lieku laika tērēšanu. Saprotams, ka kredīti ar sliktu kredītvēsturi nav pārāk bieži sastopami, tomēr tiek meklēti risinājumi, kā nodrošināt palīdzību tā, lai aizdevējs nebūtu zaudētājs. Vēl viens variants ir aizdevums ar ķīlu, kas segtu kredīta pamatsummu, jo tādā gadījumā kreditors noteikti būtu ieguvējs.

Jums sākumā noteikti nevajadzētu uztraukties, jo vajag pārbaudīt visus iespējamos variantus, kas piedāvā palīdzību cilvēkiem, kas nonākuši sarakstā ar tiem, kas nepilda visus pienākumus godīgi. Tas tādēļ, ka ir gadījumi, kad aizdevēji noraida Jūsu pieteikumus, tomēr noteikti ir kāda kompānija, kura būs ar mieru sadarboties kaut vai tādēļ, ka šobrīd Jums ir pietiekami lieli un stabili ienākumi, kas palīdzētu segt visus izdevumus par kredīta saņemšanu bez liekām problēmām. Kredīts ar sliktu kredīvēsturi nenozīmē, ka pret Jums izturēsies savādāk, vienkārši aizdevējs vairākas reizes visu pārbaudīs un nolems, vai ir gatavs riskēt, sadarbojoties ar Jums. Katrā gadījumā noteikti vispirms ir jāpārdomā, vai Jūs vispār esat iekļauts tā dēvetajā melnajā sarakstā. Skaidrs, ka tajā tiek iekļauti tie debitori, kas nav nokārtojuši visas saistības un ir bijusi vajadzība iesaistīt parādu piedzinējus. Tad situācija ir pavisam slikta, jo tas nozīmē, ka konkrētais cilvēks ir ignorējis arī brīdinājuma vēstuli, kuru vienmēr nosūta uz deklarēto dzīvesvietu. Lai kā arī Jums būtu gājis, vienmēr pastāv iespēja atrast kādu, kurš būtu ar mieru Jums palīdzēt.

Jūsu kredītvēsture nesatur datus tikai par neatmaksātiem līdzekļiem, bet arī par kavētiem maksājumiem, kas vienkārši padara aizdevēju piesardzīgu, jo redzams, ka nespējat laicīgi veikt visus pienākumus. Ātrie kredīti internetā ar sliktu kredītvēsturi arī mēdz būt ļoti pieprasīti, jo šāda tipa aizdevumiem parasti netiek veikta pārāk strikta debitoru pārbaude, tādēļ naudu iespējams saņemt krietni vieglāk. Ja gadījumā steidzami nepieciešami papildu līdzekļi dažādu vēlmju īstenošanai vai maksājumu veikšanai, Jums var noderēt tieši ātrie kredīti, kas domāti cilvēkiem ar sabojātu kredītvēsturi. Jūsu zināšanai jāteic, ka tieši šāda veida aizdevumi tiek pārskatīti ļoti ātri, kas nozīmē, ka aizdevēji ir gatavi sadarboties ar visiem, nebaidoties zaudēt, jo netiek izsniegtas pārāk lielas summas, turklāt sadarbības termiņš arī ir ļoti īss. Galvenais ir rūpīgi un bez steigas pārdomāt to, vai ir vērts no jauna iesaistīties šādās saistībās, jo ir jādomā par to, vai tas atkal neradīs problēmas un finansiālas grūtības. Cilvēkus nav iespējams atturēt no viņu pieņemtajiem lēmumiem, tieši tādēļ arī kreditori izdomā arvien jaunus veidus, kā piedāvāt kredītu saņemšanu, neskatoties uz to, vai klientam ir slikta maksātspēja, kredītvēsture vai kādas citas problēmas.

Aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi tiek izsniegti arvien mazākā apjomā, tomēr, kā jau tika minēts vairākas reizes, ir kreditori, kuri nevēlas pavisam liegt cilvēkiem iespēju saņemt palīdzību, jo var taču gadīties arī nepatīkamas situācijas, kuras nāktonē vairs neatkārtosies. Tas nozīmē, ka cilvēki var mainīties un tāpat var mainīties viņu ienākumi un iespējas atmaksāt laicīgi, tādēļ ir jādod iespēju aizņemties, ja tas ir nepieciešams. Tas noder īpaši tad, ja vajadzīgi līdzekļi, lai iegādātos dzīvokli vai auto, jo tik lielu summu sakrāt nav nemaz tik vienkārši, jo ikdienā tāpat jau ir daudz tēriņu. Kredīts ar sabojātu kredītvēsturi var kļūt pieejams vēl vieglāk, ja Jūs ar lielu pārliecību iesniegsiet visus nepieciešamos dokumentus un pildīsiet visas prasības. Reizēm tiek piedāvāta iespēja piesaistīt arī kādu galvotāju, lai kreditoram pēc iespējas vairāk samazinātos risks zaudēt naudu. Ņemot vērā visas šīs nianses, varētu tikt pieņemts pozitīvs lēmums par kredīta piešķiršanu tieši Jums, tādēļ ir vērts mēģināt, ja līdzekļi tik tiešām nepieciešami. Protams, iespējams meklēt arī citas papildu līdzekļu iegūšanas iespējas, tomēr nekas nav zaudēts arī tad, ja ir slikta kredītvēsture, tādēļ varat droši izmēģināt savu veiksmi kādā no kompānijām.

Kredīts internetā ar sliktu kredītvēsturi noteikti nenozīmē, ka esat neuzticams klients, jo var gadīties, ka iepriekšējās saistības bijušas jau pirms vairākiem gadiem, bet pa šo laiku Jūsu finansiālais stāvoklis ir nostabilizējies, tādēļ nevajadzētu būt liekām problēmām saistībā ar kredīta saņemšanu. Ikvienam cilvēkam, kas nonācis šādā situācija, ir jābūt gatavam pierādīt, ka viņš ir mainījies un ka šoreiz sadarbība nesagādās raizes vai zaudējumus, jo tas kreditoriem ir patiešām svarīgi. Ņemiet vērā to, ka, ja būsiet iekļauts šajā maksātnespējīgo sarakstā pēdējo gadu laikā, aizdevējs ar vēl lielākām šaubām skatīsies uz iespēju sadarboties, tomēr vienmēr iespējams speciālistu pārliecināt, pierādot, ka situācija ir mainījusies. Protams, ka ir lietas, kuras kredīti ar sliktu kredītvēsturi nemaz nepiedāvā, piemēram, bezprocentu kredītu, tomēr arī šajā gadījumā iespējami izņēmumi, par ko varat noskaidrot pirms pieteikšanās. Tas nozīmē, ka vienmēr ir jēga un vajadzība pārbaudīt un salīdzināt visas savas iespējas, lai zinātu, pie kā vērsties ar savu lūgumu, zinot, ka ir vismaz kādas cerības saņemt pozitīvu atbildi. Protams, ka varat izmantot arī kādu savu īpašumu kā ķīlu, kas jau tika minēta, jo tādā gadījumā aizdevējs tik ļoti neriskēs.

Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi, kā arī visi citi šāda tipa aizdevumi atrodami tikpat vienkārši kā visi pārējie piedāvājumi, tomēr skaidri saprotams, ka to skaits būs krietns mazāks. Bet tik un tā pastāv izvēles iespējas, tādēļ Jums jāvelta savu brīvo laiku, lai aplūkotu visu, kas tiek piedāvāts, ņemot vērā gan to, cik plānojat aizņemties, gan to, cik ātri tas nepieciešams. Kreditori piedāvā gan ļoti lielas summas, gan arī mazākus aizdevumus, kas noderēs mazu ikdienas tēriņu segšanai vai vizītei pie ārsta utt. Galvenais saprast, ar kādu nolūku Jūs plānojat aizņemties, citādi Jūs apjuksiet un nezināsiet, ko izvēlēties. Noteikti pievērsiet uzmanību tam, ka atsevišķi kredīti tiek izsniegti aptuveni 20 minūšu laikā, bet citiem apstiprinājuma saņemšana varētu prasīt pat 2 dienas. Tas atkarīgs no tā, kuru kompānija izvēlaties un cik sarežģīta ir Jūsu situācija, jo ir kārtīgi un bez steigas jāpārskata visi Jūsu dokumenti. Svarīgi jau sākumā arī uzzināt, no cik gadiem konkrētais kredīts pieejams, jo katra kompānija ir tiesīga noteikt savu vecuma ierobežojumu, kas var būt gan 18, gan 20 vai vairāk gadi.

Sava veida priekšrocības sniedz arī kredīts ar negatīvu kredītvēsturi, jo naudas aizdevumam joprojām iespējams pieteikties jebkurā klientam ērtā laikā un vietā, jo visu iespējams izdarīt ar īsziņas vai interneta vietnes palīdzību. Kreditori pieņems lēmumu savā darba laikā, tomēr Jūs varat sagatavot pieteikumu, kad vien ir brīvs brīdis, lai nebūtu speciāli jāgaida, kad būs pieejami konsultanti. Tāpat visi ātrie kredīti bez labas kredītvēstures pieejami aplūkošanai no jebkuras ierīces, kurā ir pieeja internetam, lai klienti spētu mierīgi un bez citu iejaukšanās aplūkot un salīdzināt dažādu kreditoru sniegtās iespējas. Tā kā kreditori šajā gadījumā ir gatavi sniegt visu nepieciešamo, lai Jūs varētu aizņemties, arī Jūsu pienākums ir būt laipnam, kārtīgam un godīgam, citādi visa situācija tiks sabojāta vēl vairāk un tiks samazinātas iespējas aizņemties nākotnē. Tāda iemesla dēļ ir vērts padomāt par to, ka, ja aizņemsieties un izdarīsiet visu, kā nākas, Jūs arvien vairāk atgūsiet kreditoru uzticību un spēsiet izmantot viņu atbalstu arī citreiz, ja dzīve sagādās kādas grūtības. Pats galvenais noteikums ir būt godīgam pašam pret sevi, jo ir laicīgi jāatbild uz jautājumu par to, vai šis aizdevums vispār ir nepieciešams.

Vēl svarīgi, ka kredīts bez darba vietas ar sliktu kredītvēsturi nebūtu ieteicams, jo tā Jūs sevi ļoti apgrūtināsiet, tomēr, var gadīties, ka Jūs esat saņēmis kādu mantojumu vai arī Jums regulāri tiek ieskaitīts kāds pabalsts, ar kuru būtu pietiekami, lai norēķinātos par visu sniegto palīdzību no kreditora. Visiem potenciālajiem kredītu ņēmējiem ir jārēķinās ar to, ka viņi netiks sagaidīti ar atplestām rokām, tomēr tajā pat laikā atbalsta sniegšana netiks liegta. Vienkārši ir jāsaprot, ka šādi cilvēki tiek stingrāk pārbaudīti, lai zinātu, vai viņi patiešām ir mainījušies, tādēļ arī ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi nesanāk pārāk izdevīgs pašam debitoram, jo tiek piemērota augstāka procentu likme vai tiek piešķirts maksimāli īss atmaksas termiņš, lai kaut kādā ziņā ierobežotu aizņēmēju. Bet, ja esat pārliecināts, ka tas neradīs lielus šķēršļus un ka Jums visu būs iespēja izdarīt bez pārkāpumiem un raizēm, tad šāda kredīta saņemšana noteikti nekaitēs. Jebkāda veida kredīta saņemšana prasa lielu atbildību, tomēr šajā situācijā cilvēkiem ir jābūt vēl uzmanīgākiem un prātīgākiem, lai neradītu sev nelabojamas finansiālās grūtības, jo neviens taču nevēlas saskarties ar nemitīgām problēmām un parādu piedzinēju firmām.

Jau neskaitāmas reizes minēts, ka cilvēkos ļoti augstu tiek novērtēts viņu godīgums, tādēļ jau pieteikšanās brīdī Jums vajadzētu paziņot, ka agrāk bijušas grūtības un problēmas ar kredītu atmaksāšanu, jo šo faktu tik un tā var viegli uzzināt, tādēļ nav vērts lieki bojāt kreditora priekšstatu par Jums. Noteikti Jums jābūt operatīvam un atsaucīgam, jo pilnīgi mierīgi var tikt pajautāts Jūsu konta izraksts par pēdējiem 3-6 mēnešiem, lai aizdevējam būtu vieglāk saprast, vai šobrīd Jums ir pietiekami ienākumi. Var gadīties, ka tiks pieprasīta arī izziņa no darba devēja vai VID, ja kreditors to uzskatīs par vajadzīgu, jo ir nepieciešami visi iespējamie pierādījumi tam, ka šoreiz Jūs spēsiet izpildīt visas kredītsaistības tā, kā nākas. Jums ir jāatrod labākais veids, kā sazināties ar aizdevēju, lai būtu iespēja paskaidrot, kādēļ agrāk tā gadījies un kā esat gatavs rīkoties šajā konkrētajā aizņemšanās reizē, lai nekas tāds neatkārtotos. Kādu laiku pirms pietiekuma nosūtīšanas noteikti izlasiet visu pieejamo materiālu par dažādajiem kredītu veidiem un Jūsu iespējām, lai būtu vieglāk sarunāt ar kreditoru kādu risinājumu, kas būtu piemērots abām pusēm.

Cilvēkiem, kas nonākuši maksātnespējīgo reģistrā jau ļoti jaunā vecumā, iespējas aizņemties ir vēl mazākas, jo tad parasti nav pārāk lielu ienākumu un ar citiem līdzekļiem nepietiek, lai segtu visus izdevumus. Bet, kā jau nemitīgas reizes tika atkārtots, ikviens cilvēks var atrast kādu kompāniju, kas būtu ar mieru riskēt, lai sniegtu palīdzību, tomēr par to noteikti kaut kas tiks prasīts pretī, proti, tiks ierobežoti kādi nosacījumi un tie nebūs tik patīkami, kā tas ir citiem. Noteikti jāsaprot, ka ieraksti par slikto kredītvēsturi nekur nepazūd un tos var atrast pat pēc 10 gadiem, tādēļ nav vērts šo faktu slēpt pat tad, ja viss jau sen nokārtots un šobrīd Jūsu stāvoklis ir daudz cerīgāks. Iespējams, ka Jūs jau sen gaidījāt mirkli, kad tiks minēts, cik tad iespējams aizņemties, ja esat nonācis šādā situācijā. Atbilde ir pavisam vienkārša – kompāniju piedāvājumi un vēlme riskēt atšķiras, tādēļ piedāvājumi var būt no 1 līdz pat vairākiem tūkstošiem eiro. Tomēr arī jāsaprot, ka uzreiz pēc sliktas kredītvēstures iegūšanas Jums netiks piedāvātas lielākās summas, jo vispirms nepieciešams pārliecināties, ka vairs neradīsiet problēmas un godīgi pildīsiet visas prasības un ievērosiet termiņus.

Ja citi nespēj Jums palīdzēt un ja šī ir vienīgā iespēja, noteikti vērsieties pie vairākiem aizdevējiem, lai ātrāk atrastu iespējamo izeju no nepatīkamās situācijas. Varbūt, ka šoreiz Jums nemaz tik daudz nevajag, tādā gadījumā ātrie kredīti bez labas kredītvēstures būs tieši piemēroti, jo to piešķiršana notiek vienkāršāk un netiek tik ļoti ņemti vērā visi aizņēmēja dati. Nebūt nav vērts domāt, ka Jums vairs nav nekādu izredžu, jo arī kreditori ir tikai cilvēki un saprot, ka dzīvē var notikt visādas lietas, kuras neraksturo to, kāds cilvēks ir patiesībā, jo kļūdas var gadīties ikvienam. Kredīti ar sliktu kredītvēsturi ir šķietami nopietnāki un arī nesniedz tik daudz privilēģiju, tomēr tieši šādi aizdevumi ir Jūsu iespēja pierādīt, ka varat rīkoties pareizi, lai arī citreiz netiktu atteikta palīdzība, ja tā patiešām vajadzīga. Galvenais ir lieki neriskēt, lai nesabojātu savas iespējas vēl lielākā mērā, jo piedāvātās summas ir ļoti dažādas, tādēļ arī Jūs varēsiet paveikt ļoti daudzas ieceres, reizē pierādot, ka nu esat uzticams klients. Kredīts ar negatīvu kredītvēsturi pieejams arī tiem, kas plāno jauna spēkrata iegādi, jo šis pirkums automātiski kalpo kā ķīla un nerada nekādas problēmas saņemt aizdevumu.

Pārbaudiet, vai šoreiz varēsiet visu izdarīt laikā, neradot nepareizo priekšstatu par sevi, jo tas kārtējo reizi var ietekmēt Jūsu aizņemšanās iespējas nākotnē! Vienmēr sazinieties ar aizdevēju, lai norunātu, kāds variants abām pusēm būtu atbilstošākais.