Labākie bezprocentu kredīta piedāvājumi

Tie, kas vismaz kaut ko zina par kredītiem, ir skaidrs, kas ir bezprocentu kredīts, jo tas šis jēdziens visbiežāk attiecas uz pirmo aizdevuma saņemšanas reizi.

Aizdevējs Saņemšanas laiks Pirmais bez maksas Darba laiks Pirmais kredīts Vecuma ierobežojums Maksimālā summa

BINO atsauksmes
10 min 07:00 - 23:00 50 - 300 € 20 - 70 gadi € 425
   SAŅEMT NAUDU

VIVUS atsauksmes
5 min 07:00 - 23:00 50 - 1500 € 20 - 70 gadi € 425
   SAŅEMT NAUDU

ONDO atsauksmes
10 min 07:00 - 23:00 50 - 300 € 20 - 75 gadi € 425
   SAŅEMT NAUDU

SMSCREDIT atsauksmes
10 min 07:00 - 23:00 50 - 300 € 20 - 75 gadi € 425
   SAŅEMT NAUDU

MONEZA atsauksmes
15 min 8:00 - 22:00 50 – 3000 € 20 - 70 gadi € 3000
   SAŅEMT NAUDU

FERRATUM atsauksmes
15 min 08:00 - 20:00 50 – 1000 € 21 – 75 gadi € 2000
   SAŅEMT NAUDU

CREDITON atsauksmes
15 min 8:00 - 22:00 5 - 1000 € 20 - 70 gadi € 2000
   SAŅEMT NAUDU

VIASMS atsauksmes
15 min 8:00 - 22:00 50 - 350 € 20 - 65 gadi € 700
   SAŅEMT NAUDU

GREENCREDIT atsauksmes
15 min 08:00 - 21:00 50 - 300 € 21 – 75 gadi € 425
   SAŅEMT NAUDU

LATCREDIT atsauksmes
15 min 08:00 - 20:00 50 - 300 € 20 - 65 gadi € 500
   SAŅEMT NAUDU

LADYLOAN atsauksmes
15 min 10:00 - 20:00 50 – 1000 € 20 - 70 gadi € 2000
   SAŅEMT NAUDU

CREDIT24 atsauksmes
10 min 8:00 - 22:00 50 - 3000 € 18 - 70 gadi € 3500
   SAŅEMT NAUDU

Protams, ka ir arī kreditori, kas piedāvā šādu unikālu iespēju arī citās kredīta pieprasīšanas reizēs, tomēr pārsvarā tā ir vienreizēja iespēja, ko var izmantot jaunie klienti. Bezprocentu aizdevums nozīmē, ka Jums nāksies atdot tieši tādu pašu summu, kā būsiet saņēmis no aizdevēja, tādēļ pirmais darījums ikvienam klientam ir maksimāli izdevīgs. Turklāt līdzās šai jau tik lieliskajai iespējai ir arī citas priekšrocības, kas raksturīgas ātrajiem kredītiem – nav vajadzīga ķīla, galvojums vai jebkāda veida izziņa no Jūsu darba vietas. Tas nozīmē tikai to, ka nauda pieejama ļoti īsā laikā, turklāt pieteikšanās neprasīs daudz laika un pūļu, līdz ar to klientiem šī iespēja šķiet ļoti parocīga un ērta. Vēl šāds pirmais aizdevums bez maksas ir ļoti laba izdevība tiem, kam nekad nav laika, lai dotos uz banku vai meklētu naudas aizdevumu citur, jo pavisam īsā laikā iespējams aizpildīt pieteikuma anketu, izmantojot interneta sniegtās opcijas vai arī īsziņas palīdzību. Tas neprasīs vairāk par aptuveni 15 minūtēm, tādēļ nespēsiet pat attapties, kad nauda jau būs Jūsu kontā.

Bezprocentu kredīts būs izdevīgs un patīkams risinājums tikai tiem klientiem, kas ir gatavi ievērot visus noteikumus un ir spējīgi atmaksāt visu summu noteiktajā laikā. Tiem, kas kavē maksājumus un izvairās no atbildības, tiek piemēroti soda procenti, kā rezultātā bezmaksas kredīts tomēr nesanāk tik izdevīgs. Bet jāteic, ka tas viss ir atkarīgs no paša debitora, jo ne kreditors, ne arī kāds cits nespēj ietekmēt konkrētā klienta rīcību un domas, tādēļ katram ir jāatbild pašam par sevi. Šādi bezmaksas kredīti internetā radīti tiem, kas sasnieguši 20 gadu vecumu, bet ir atsevišķi gadījumi, kad šī vecuma robeža atšķiras. Tāpēc dažas kompānijas piedāvā palīdzību arī tiem, kam ir tikai 18 gadi, tomēr par to visu vajag uzzināt pirms pieteikšanās, lai nebūtu jāsaņem negatīvu atbildi uz pieprasījumu. Bezmaksas kredīti domāti ikdienas tēriņiem, nevis lieliem ieguldījumiem, tādēļ pārdomājiet, vai šis aizdevumu veids ir Jums īstais. Kreditori pilnīgi noteikti pārbaudīs Jūsu kredītvēsturi un ienākumus, jo ir vajadzīgi uzticami klienti ar pietiekami lieliem ienākumiem, lai varētu par visu laicīgi norēķināties.

Ņemot vērā to, cik vienkārši ir pieteikties šāda tipa aizdevumam un cik niecīgi ir noteikumi, saprotams, ka daudzi izvēlas kļūt par jauniem klientiem, lai ietaupītu naudu. Tomēr jāsaprot, ka pirmajā aizņemšanās reizē maksimālā kredīta summa ir zemāka nekā nākamajās sadarbības reizēs, tādēļ jāizvērtē, cik īsti Jums būtu nepieciešams. Daļā gadījumu aizdevums bez maksas pieejams apmērā līdz 2000 eiro, tomēr arī šis skaitlis mēdz svārstīties, jo to nosaka katrs kreditors individuāli. Tāpat svarīgi saprast, ka pirmais kredīts noteikti nebūs tik liels, jo jaunajiem klientiem visbiežāk piedāvā aizņemties vien līdz dažiem simtiem eiro. Ja parādīsiet, ka Jums var uzticēties un ka spējat laikā nokārtot visas saistības, nākamajā aizņemšanās reizē Jūs sagaidīs vēl citi izdevīgi nosacījumi un tikpat laipna attieksme. Bezprocentu aizdevums ir principā vienmēr ir izdevīgs abām sadarbības pusēm, jo kreditors piesaista jaunus klientus, bet aizņēmēji saņem iespēju ietaupīt vēl vairāk. Šis ir tikai viens no bonusiem, ko izdomājuši kreditori, lai piesaistītu interesentu uzmanību, tomēr ir vērts to izmantot, ja radusies vajadzība aizņemties.
Līdzās šīm summām, ko varat saņemt, jāpiemin arī atmaksas termiņš, kas lielā daļā gadījumu ir aptuveni 30 dienas, tomēr tas atšķiras katram klientam. Skaidrs, ka tiek ņemts vērā, cik lielu summu vēlaties saņemt, tāpēc arī nevajadzētu domāt, ka visiem termiņš un citi aspekti ir absolūti vienādi. Ir arī kreditori, kas ļauj pagarināt termiņu, ja gadījusies aizķeršanās un šobrīd nav iespējams naudu atmaksāt laicīgi, tomēr ir jāsaprot, ka tas arī ir maksas pakalpojums un tas sniedz tikai īslaicīgu risinājumu. Vienmēr ir savlaicīgi jāpārdomā, vai šī kredīta nosacījumi ir Jums piemēroti un vai šādu saistību uzsākšana neradīs vēl lielākas finansiālās grūtības. Jāteic gan, ka bezprocentu kredīts tiek iedalīts vairākās grupās, kas saistīts ar to, ka ikviens no tiem paredzēts citam mērķim, tomēr sīkāk par to varat noskaidrot, aplūkojot konkrētā aizdevēja mājaslapu un tajā esošos piedāvājumus. Ja rodas kādi jautājumi vai nav skaidrs, kā rīkoties attiecīgajos apstākļos, vienmēr iespējams sazināties ar konsultantiem, kas izskaidrotu visas nianses un ieteiktu vislabāko variantu.

Pirmais kredīts bez maksas noteikti uzlabos Jūsu aizdevuma saņemšanas pieredzi, jo varēsiet nebaidīties no nepatīkamiem pārsteigumiem vai slēptām maksām, jo tādu vienkārši nav! Katra klienta uzdevums ir pārliecināties, ka visi iesniegtie dati ir precīzi un skaidri saprotami, lai kreditoram nebūtu papildus jāpārbauda to patiesums. Tāpat arī jāpievērš uzmanību visiem piedāvājumiem, jo ir nianses, kas atšķiras, tādēļ jau pieejami tik daudzi varianti, lai tie būtu piemēroti pēc iespējas lielākam skaitam cilvēku. Viens no piemēriem varētu būt saistīts ar atmaksas periodu, jo dažas kompānijas mēdz piešķirt naudas summas līdz pat 12 mēnešiem. Tieši tāda iemesla dēļ vispirms pašam ir jāveic rūpīga izpēte, lai zinātu, pie kura speciālista vērsties, lai saņemtu sev maksimāli piemērotu piedāvājumu. Vēl jāpiemin, ka arī SMS kredīts bez maksas ietilpst šajā kategorijā, tādēļ varat pieteikties, izmantojot tikai īsziņas starpniecību. Loģiski, ka visi šie sīkumi tiek pielāgoti klientu vēlmēm, jo svarīgi, lai tiem būtu pieejama visa informācija jebkurā vietā un laikā, tāpat jābūt ar pieteikšanās iespējām, jo ne visiem ir laiks doties uz banku vai citu iestādi.

Tādēļ šie kredīti var būt arī bez reģistrācijas maksas, jo SMS veidā tas nebūs nepieciešams, savukārt internetā tāda maksa parasti ir tikai 0,01 eiro apmērā, tādēļ arī tas nav nekas briesmīgs. Vēl būtisks fakts, kas jāpatur prātā ikvienam interesentam, ir tas, ka bezprocentu kredīts gandrīz vienmēr attiecas uz pirmo aizdevumu pie attiecīgā kreditora, tādēļ summas, kas tiek piedāvātas, pārsvarā ir ap 300 eiro. Skaidrs, ka iespējams saņemt arī vairāk, tomēr to nosaka katrs uzņēmums individuāli. Jums jāsaprot, ka viss atkarīgs no tā, kāda būs Jūsu attieksme un izturēšanās visu sadarbības laiku, jo kreditors redzēs, vai ir vērts sadarboties ar Jums arī citreiz, ja gadās tāda vajadzība. Principā šis aizdevums bez maksas ir vislabākais, ko var saņemt tie, kas izmanto šāda tipa pakalpojumus, jo līdzās visām ekstrām viņi var izbaudīt arī to, ka netiek piemērota nekāda procentu likme. Patīkami ir tas, ka varat iegūt nedaudz naudas, lai kur Jūs atrastos, tāpēc izdevīgi zināt, kādas iespējas tiek piedāvātas!

Jums tiek piešķirtas visas tiesības pieņemt lēmumu neatkarīgi no tā, ko saka citi, jo nevienam nebūs jāzina, ka esat izmantojis kredītu sniegtās iespējas. Ikvienā gadījumā tiek ievērota absolūta konfidencionalitāte, tādēļ nav jāraizējas par to, ka citi varētu sākt runāt par to, ka Jums radušās īslaicīgas grūtības. Tieši tikpat burvīga priekšrocība ir tā, ka pieteikšanās iespējama jebkurā diennakts laikā, tādēļ neviens netiek ierobežots. Tiesa gan naudas aizdevumi tiek piešķirti konkrētā uzņēmuma darba laikā, tomēr par to nav jāuztraucas, jo šie pakalpojumi pieejami arī brīvdienās! Kreditori vienmēr cenšas izdomāt jaunas lietas, lai klientiem piedāvātu vēl vairāk, jo svarīgākais allaž ir tas, ko domā debitors. Tieši tādēļ pirms galīgā lēmuma pieņemšanas ieteicams aplūkot citu cilvēku izveidotās atsauksmes par attiecīgo kredītu sniedzēju, jo tad būs lielāka pārliecība, ka pieņemsiet pareizo lēmumu. Pirmais kredīts bez maksas var nebūt Jūsu pēdējais, jo citi mēdz izmantot dažādu kreditoru palīdzību, lai atkal un atkal izmantotu šo iespēju, kas ļauj ietaupīt naudu. Bet jāteic gan, ka lielākā daļa parasti paliek uzticīgi kreditoram, ar kuru notikusi pirmā sadarbošanās, jo ir skaidri zināmi nosacījumi un ir lielāka drošības sajūta.

Iespējams, ka Jums jau ir kļuvis skaidrs, kā konkrēti darbojas šāda tipa aizdevumi, tomēr jāpiebilst, ka parasti pirmajā reizē netiek piedāvāta termiņa pagarināšana, tādēļ ir svarīgi apzināties, ka spēsiet visu summu atmaksāt laikā. Kreditori tā nolēmuši tāpēc, lai pārliecinātos, ka Jums būs pa spēkam izpildīt visas prasības, neradot problēmas nedz sev, nedz kompānijai. Jums kā klientam jāzina, ka aizņemšanās gadījumā katram interesentam ir visas tiesības atmaksāt aizdevumu ātrāk par noteikto termiņu. Protams, ka to iespējams izdarīt tikai tad, ja ir pietiekami daudz līdzekļu, tomēr tā ir vēl viena iespēja ietaupīt naudu, jo būs skaidrs, ka nekavēsiet maksājumus un netiks piemērota soda nauda. Atbildīga aizņemšanās nodrošinās to, ka gadījumā, ja būs nepieciešami šāda tipa pakalpojumi arī nākotnē, kreditors sniegs dažādas atlaides un lojalitātes programmas bonusus. Pirms pietiekšanās pārliecinieties, ka Jums ir aktīvs bankas konts, citādi nebūs iespējams nodot naudu Jūsu rīcībā. Vēl jāteic, ka bezmaksas kredīts internetā kļūs daudz saprotamāks, ja izlasīsiet visu informāciju, kas pieejama, turklāt pieejami dažādi rīki, kas ļaus apskatīt tieši Jums piemērotu variantu.

Kreditori savās interneta vietnēs piedāvā konsultācijas savā darba laikā, turklāt izveidoti arī neskaitāmi raksti, kuros iespējams atrast atbildes uz visiem jautājumiem. Jums jābūt aktīvam un jāizrāda interese par katru sīkumu, jo Jūs tomēr esat tas, kuru visvairāk ietekmēs kompānijas nosacījumi. Izpētiet visus piedāvājumus un salīdziniet tos, neizejot no mājas un netērējot laiku sarunās ar kādu no speciālistiem. Protams, ka arī saruna var būt noderīga, tomēr vispirms pašam ir jāiepazīstas ar visiem piedāvājumiem, lai zinātu, ko iespējams prasīt un sagaidīt no izraudzītā kredītu sniedzēja. Speciālisti palīdzēs ikvienam, kas lūgs atbalstu, jo piedāvājumu ir tiešām daudz, tāpēc apjukt var pilnīgi visi. Nevajag kautrēties no saviem jautājumiem un neskaidrībām, jo galvenais ir komunikācija un uzticēšanās, citādi šāda sadarbība nebūs veiksmīga un patīkama. Gadījumā, ja esat nolēmis, ka bezmaksas kredīts ir domāts Jums, sazinieties ar konsultantu, lai precīzi izveidotu piemērotu darījumu.

Bezprocentu kredīts var būt Jūsu ātrākais palīgs grūtā brīdī, tikai jāsaprot, ka ikviens aizdevums nozīmē arī lielu atbildību, tādēļ jābūt pārliecinātam par sevi un skaidri jāapzinās savas iespējas atmaksāt.